Radegast nově i v praktické 1,5 litrové PET láhvi

Nejprodávanější moravské pivo je od 30. srpna k dostání v novém typu obalu. Tradiční sklo a plechovky doplnila mezi pivaři stále oblíbenější PET lahev. Nová 1,5 litrová lahev se světlým výčepním pivem Radegast Originál…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Radegast v PET lahvi

Nejprodávanější moravské pivo je od 30. srpna k dostání v novém typu obalu. Tradiční sklo a plechovky doplnila mezi pivaři stále oblíbenější PET lahev.

Nová 1,5 litrová lahev se světlým výčepním pivem Radegast Originál najde uplatnění zejména při výpravách do přírody, kdy vynikne její vysoká odolnost proti rozbití a také schopnost tohoto obalového materiálu déle udržet pivo ve správné teplotě.

Obliba PET lahví stále roste

Radegast přichází s plastovou PET lahví v období, kdy trh zaznamenává růst obliby tohoto typu obalu. „Signál od spotřebitelů je jasný. PET lahev u svého piva vyžadují. To nejdůležitější je pro nás nabídnout výbornou chuť našeho piva co nejvíce spotřebitelům a k tomu nám nová PET lahev pomůže,“ přiblížil hlavní motiv Ivo Kaňák, manažer pivovaru Radegast.

Nové 1,5 litrové balení ocení zejména příznivci pobytu v přírodě. Díky své pevné konstrukci lehce odolá nárazům na kámen či pádu z batohu na zem. Dále umožňuje pít pivo postupně a po každém napití láhev znovu uzavřít.

Design speciálně pro Radegast

Tvar i design nové láhve byl navržen speciálně pro Radegast, obsahuje mj. tvář tohoto pohanského boha. Ohled byl brán také na praktické aspekty, jako jsou ergonomický tvar pro snadnou manipulaci nebo výška a šířka pro optimální skladnost.

Distribuce Radegastu v PET lahvi se rozběhla 30. srpna. Již nyní je nové balení dostupné ve většině prodejen, kde lidé Radegast běžně nakupují. Například v síti marketů Albert je nový produkt ke koupi za čtyřiatřicet korun, jeho cena je tedy vyšší než u skleněných láhví.

Čtěte také: Ostravar uvede na trh pivo v PET lahvi

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Radegast nově i v praktické 1,5 litrové PET láhvi”

  1. […] Čtěte také: Ostravar bude i ve dvoulitrové PET lahvi. Už od 1. října Radegast nově i v praktické 1,5 litrové PET láhvi […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.