Rudý alkohol s pálivou chutí — Ďábelský krvesaj, Rh+ a Božkov Griotte Chilli

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Rozlité víno

Pokud patříte mezi ty, kteří nepohrdnou pálivou chutí chilli, tak rádi ochutnáte i tyto nápoje, které vás ohromí jedinečnou, pálivě sladkou chutí i mimořádnou vůní.

Kultovní Ďábelský krvesaj

Ďábelský krvesaj je originálná likér, jehož chuť je sladká, ale i pálivá, takže nakonec „nevíme“, zda je silný či slabý co do množství alkoholu. Začal se vyrábět na konci 90. let a pod tímto názvem je distribuován od roku 2000. Je populární v barech pro jeho ohnivě červenou barvu a vůni po višních.

Krvesaj je mimořádným spojením ovocné šťávy se sedmi druhy ostrého čínského koření. Oblíbený je nejen díky své originalitě, ale i možnosti pít jej na mnoho způsobů. Oblíbený je grog, nebo i v kombinaci s nealkoholickými nápoji. S ledem dokáže Ďábelský krvesaj doslova ďábelsky osvěžit.

Krvavé Rh+ od Stocku

Nápoj kombinující aromatickou chuť višní a ostrého chilli. Chuť je i v případě Rh+ značně originální, pálivě sladká, a se svou rudou barvou je Rh+ oblíbený v barech.

Božkov Griotte Chilli

Božkov Griotte Chilli je spíše dámský likér z višňové šťávy s chuťí nejlepších českých višní v kombinaci s pikantním chilli. Obsahuje 20 % alkoholu a jeho červená barva se skvěle hodí do koktejlů. Je také vhodný k dochucení zmrzlinových pohárů.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.