Slavnosti pivovaru Krušovice nabídnou nejen prohlídky zdarma

Bohatý zábavný program, vystoupení špičkových hudebních skupin, soutěže a dobrá zábava. Na toto všechno a samozřejmě na krušovické pivo se mohou těšit všichni ti, kdo zavítají na Slavnosti Královského pivovaru Krušovice…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivovar Krušovice

Bohatý zábavný program, vystoupení špičkových hudebních skupin, soutěže a dobrá zábava. Na toto všechno a samozřejmě na krušovické pivo se mohou těšit všichni ti, kdo zavítají na Slavnosti Královského pivovaru Krušovice. Letos se uskuteční 18. června.

„O oblíbené akci informujeme v předstihu na základě četných dotazů našich spotřebitelů. Slavnosti piva jsou velmi oblíbené a řada návštěvníků si prostě chce rezervovat místo v letním kalendáři svých akcí,“ řekla manažerka značky Krušovice Hana Fenclová.

Letos již 16. ročník

Brány Královského pivovaru Krušovice se 18. června otevřou už pošestnácté v řadě. Jako každoročně budou připraveny pivní stánky, soutěže a prohlídky pivovaru zdarma. Stejně jako vloni bude v provozu kyvadlová doprava z Rakovníku a Nového Strašecí.

„Doprava se nám velmi osvědčila, protože se tak na Slavnosti mohli vydat i lidé z odlehlejších lokalit. Také díky tomu vloni do krušovického pivovaru zavítalo na 8.000 návštěvníků, kteří dohromady vypili 280 sudů piva,“ sdělila event manažerka společnosti Heineken Česká republika Silvie Jacquesová.

Krušovičtí navíc letos chystají úplnou novinku, která vyplývá z dlouhodobého úsilí společnosti šetřit životní prostředí. „Chystáme recyklaci kelímků, které budeme od zákazníků po použití vybírat zpět. Více se každý dozví přímo na pivovarských slavnostech,“ uvedla Silvie Jacquesová.

Bohatý doprovodný program

Velkým lákadlem bude i program na dvou místech: hlavní POP scéně a malé ROCK scéně, který startuje dvě hodiny po poledni a potrvá do 22 hodin. Návštěvníci se mohou těšit například na skupiny Support Lesbiens, Mandrage, Wohnout, Divokej Bill, Kryštof či Tři sestry Banditos. Na malé scéně se v průběhu odpoledne uskuteční také oblíbené pivní soutěže. Celý den jako obvykle završí noční ohňostroj.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Slavnosti pivovaru Krušovice nabídnou nejen prohlídky zdarma”

  1. […] Slavnosti pivovaru Krušovice nabídnou nejen prohlídky zdarma […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.