Slavnosti piva v Brně nabídnou desítky druhů piv. Začínají už ve čtvrtek

Čtyřtýdenní brněnský Festival v centru dění, sestávající se postupně ze Slavností piva, jídla, vína a regionů startuje Slavnostmi piva už ve čtvrtek 15. 9. v 11 hodin…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Slavnosti piva v Brně

Čtyřtýdenní brněnský Festival v centru dění, sestávající se postupně ze slavností piva, jídla, vína a regionů startuje Slavnostmi piva už ve čtvrtek 15. září v 11 hodin. V 15 hodin proběhne slavnostní zahájení celého festivalu.

Piva klasická i netradiční

Představí se piva různých značek: Budějovický Budvar, Starobrno, Hostan, Březňák, Santon, Rychtář, Telčský Zachariáš, medový Kvasar, Lobkowicz, Novopacké pivo, Primátor, Krakonoš, Polička, Rampušák z Dobrušky a další. Klášterní piva Benedictus a speciální piva budou samozřejmostí. Ve stáncích s občerstvením najdete nejen pivní pochutiny, ale také grilované maso, klobásy, langoše, steaky, utopence, nakládané hermelíny a slovenské sýry.

Pivní soutěže i kejklíři

Bude zajištěn i doprovodný program. Náměstí Svobody zaplní „pouliční“ muzikanti. O další zábavu a pivní soutěže se postará Hitrádio Magic Brno. Po loňském úspěchu se opět představí Železný Zekon a předvede své silové umění. Novinkou bude pivní soutěž pod názvem „Túr d´bír“. Veškeré informace naleznete na plakátech přímo na náměstí Svobody.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Slavnosti piva v Brně nabídnou desítky druhů piv. Začínají už ve čtvrtek”

  1. […] Slavnosti piva v Brně nabídnou desítky druhů piv. Začínají už ve čtvrtek […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.