Starobrno uvařilo modrý speciál pro brněnské fanoušky hokeje

Se začátkem hokejové sezóny představil vrchní sládek Starobrna Tomáš Pluhař pivní speciál nazvaný „Modrá kometa“. Novinka je věnována fanouškům hokejové Komety Brno…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Modrá kometa

Se začátkem hokejové sezóny představil vrchní sládek Starobrna Tomáš Pluhař pivní speciál nazvaný „Modrá kometa“. Novinka je věnována fanouškům hokejové Komety Brno. Modrou barvou se tak nyní nechlubí pouze všudypřítomní Šmoulouvé, ale i brněnské pivo.

S extraktem z lesních plodů a bylin

„Starobrno fandí Kometě a platí to i u nás v pivovaru. Proto jsme si dali práci a uvařili na začátek nové sezóny pro radost fanouškům pivní specialitu. Modrá kometa je ležák uvařený jako každé Starobrno z toho nejlepšího moravského ječmene a žateckého chmele. Pro Kometu zcela typickou modrou barvu získala díky dlouho připravovanému extraktu z lesních plodů a bylin,“ vysvětlil vrchní sládek pivovaru Tomáš Pluchař, který zná jako jediný přesnou recepturu. Zároveň také vyslovil přání, aby se brněnská Kometa konečně probojovala do finálových bojů hokejové extraligy.

Pivo měli možnost ochutnat návštěvníci Dnu otevřených dveří Starobrna, točilo se u čtyř stánků označených modrou vlaječkou a podle některých popíječů v něm jsou cítit borůvky. Pivo má jedenáct stupňů a je k dispozici ve vybraných brněnských hospodách do vyprodání zásob.

Modré není jedinou specialitou pivovaru

Pivovar Starobrno rád experimentuje. Mezi jeho oblíbené speciály patří například Zelené pivo, které se každoročně čepuje po celé republice o Velikonočních svátcích na Zelený čtvrtek. Vyznačuje se kromě zajímavé zelené barvy specifickou svěží bylinkovou chutí.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Starobrno uvařilo modrý speciál pro brněnské fanoušky hokeje”

  1. […] Starobrno uvařilo modrý speciál pro brněnské fanoušky hokeje […]

  2. […] Unikátní nepasterované jedenáctistupňové pivo v modré barvě klubu se poprvé představilo v září 2011 na oslavu začátku hokejové sezóny. Jako vůbec první ho mohli v premiéře ochutnat návštěvníci Dne otevřených dveří v září 2011, od poloviny září pak Modrá Kometa slavila úspěch ve fanouškovských hospodách. Čtěte také: Starobrno uvařilo modrý speciál pro brněnské fanoušky hokeje […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.