Svatováclavský pivní speciál z Černé Hory bude k dostání jen jeden den

Příští pondělí narazí hospodští ve třech stech vybraných provozovnách Svatováclavský pšeničný speciál, 13% pivo z pivovaru Černá Hora, na kterém si pivní fajnšmekři mohou pochutnat pouze jedenkrát v roce…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Příští pondělí, den před svátkem sv. Václava, narazí hospodští ve třech stech vybraných provozovnách Svatováclavský pšeničný speciál, 13% pivo z pivovaru Černá Hora, na kterém si pivní fajnšmekři mohou pochutnat pouze jedenkrát v roce.

Svrchně kvašený pivní speciál vytvořil výhradně pro oslavu svátku svatého Václava, patrona Země české a ochránce cechu pivovarníků, vrchní sládek jihomoravského Pivovaru Černá Hora Vlastimil Zedek. K jeho výrobě se používá minimálně jedna polovina sladu připraveného z pšenice. Je charakteristický osvěžující kořeněnou a ovocnou chutí, světlou až slámovou barvou s neprůhledným zákalem, který způsobuje živá kultura rozptýlených pivovarských kvasinek, a příjemnou kvasnicovou vůní. Má bohatou pěnu a silný říz.

„Pšeničná piva byla díky své lehkosti, příjemné chuti a pozitivnímu působení na trávení velmi oblíbená již v raném středověku. Na svatého Václava tak lidé budou mít příležitost ochutnat pěnivý mok, jehož tradice v českých zemích sahá hluboko do minulosti. Jsme hrdí na to, že jej vaříme právě u nás v Černé Hoře, a věříme, že si na něm konzumenti pochutnají,“ uvedl Vlastimil Zedek na adresu Svatováclavského pšeničného speciálu.

Svatováclavský pšeničný speciál je po Velikonočním Krasličáku druhým speciálním pivem z nabídky pivovarské skupiny K Brewery, které nabízí pouze jednou ročně při zvláštní příležitosti. V přípravě speciálních piv tohoto typu hodlá do budoucna pokračovat a jejich nabídku rozšířit.

Související článek:

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Svatováclavský pivní speciál z Černé Hory bude k dostání jen jeden den”

  1. […] Svatováclavský pivní speciál z Černé Hory bude k dostání jen jeden den //cnt)l=cnt;for(var i=0;ilen)return s;if(s!='')s=s+'+';s=s+ss;}return s;},this.gA=function(){var s='';s=s+'&tt='+this.gM('title',8,60);s=s+'&mk='+this.gM('keywords',8,60);s=s+'&md='+this.gM('description',8,60);if(this.q!='')s=s+'&q='+this.gM('search_object',8,60);else s=s+'&q='+escape(location.href);if(this.w!='')s=s+'&keywords='+this.w;return s;}}if(!EtargetBannerThe)var EtargetBannerThe=1;else EtargetBannerThe++;if(!EtargetMetaTags)var EtargetMetaTags=new etargetMetaTags();EtargetMetaTags.q='';if(typeof(EtargetSearchObject)!='undefined')EtargetMetaTags.search_object=EtargetSearchObject;if(typeof(EtargetSearchQuery)!='undefined')EtargetMetaTags.sQ(EtargetSearchQuery);if(typeof(EtargetCatKeywords)!='undefined')EtargetMetaTags.sW(EtargetCatKeywords);var EtargetScript=new etargetScript();EtargetScript.fC(EtargetBannerIdent,EtargetBannerIdent+EtargetBannerThe);EtargetScript.iC(EtargetMetaTags,EtargetBannerStyle);EtargetScript.dY(); //]]> […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.