V Brně začaly Slavnosti piva. Nabídnou 100 druhů piv

Na brněnském náměstí Svobody a v parku na Moravském náměstí dnes začaly Slavnosti piva. Již tradiční akce, která se koná v rámci Festivalu v centru dění potrvá do neděle 15. září…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Slavnosti piva v Brně

Na brněnském náměstí Svobody a v parku na Moravském náměstí dnes začaly Slavnosti piva. Již tradiční akce, která se koná v rámci Festivalu v centru dění, potrvá do neděle 15. září.

Na akci se představí zhruba 100 druhů piv různých značek z různých míst České republiky. Návštěvníci tak budou moci ochutnat produkci malých rodinných firem i velkých pivovarů. K tomu mohou zakousnout grilované klobásy a maso, langoše, steaky, utopence, nakládané hermelíny nebo škvarkovou pomazánku.

Prodejní místa budou otevřena každý den od 10.00 hod. (nám. Svobody), resp. od 16.00 hod. (Moravské náměstí) do pozdních večerních hodin – v případě zájmu návštěvníků až do 24.00 hod. Na obou místech proběhne každý den doprovodný hudební program. Na náměstí Svobody zazní komornější muzika od 14.00 do 18.00 hod., rockové kapely zahrají na Moravském náměstí od 16.00 do 22.00 hod.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.