Vodka Absolut Originality: pořiďte si láhev, jakou nemá nikdo jiný na světě

Komerční sdělení. Absolut vodka přichází, jako každý rok, s limitovanou edicí své kultovní vodky – tentokrát nazvanou Absolut Originality. Každá láhev této vodky je originálem a vzniká za pomoci technologie modré kobaltové infůze …

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Komerční sdělení.

Absolut Originality

Absolut vodka přichází, jako každý rok, s limitovanou edicí své kultovní vodky – tentokrát nazvanou Absolut Originality. Každá láhev této vodky je originálem a vzniká za pomoci technologie modré kobaltové infůze, tedy přidáním kobaltové soli do skla.

Láhev má rovněž i etiketu s jedinečným číslem výrobku. Minulý rok přišla firma s výrobkem Absolut Unique, láhve tohoto produktu byly nastříkány směsí různých barev.

Aktuální limitovaná řada vodky je nyní k dostání i v Česku. Internetový Alkoobchod.cz prodává Absolut Originality 1l za 388 Kč.

Podívejte se: jak se vyráběla Absolut Originality

Unikátní obal kultovní Absolutky ze Švédska

Švédská vodka Absolut je vyráběna z přírodních surovin. Její chuť je hladká a jemná s příjemným charakterem obilného zrna a sušeného ovoce. Patří mezi neprodávanější vodky na světě, rychle se stala oblíbeným pitím mnoha milovníků vodky. Obsahuje 40 % alkoholu, lze ji podávat vychlazenou samotnou nebo použít jako základ míchaných nápojů.

Recept Absolutky nalezen v nádobě z 18. století

Vodka Absolut se vyrábí ve švédském městě Ånus v oblasti Scania. Původní recept byl údajně nalezen v lékařské nádobě z 18. století v jednou ze stockholmských starožitnictví. Stará nádoba se také stala inspirací pro typickou podobu láhví současných.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.