Vyzkoušejte čokoládový alkohol. Je Mezinárodní den čokolády

Na dnešek 13. září připadá Mezinárodní den čokolády. Oslavte jej stylově čokoládovým alkoholem: likérem, fernetem či vodkou s příchutí čokolády. Máme pro vás několik tipů…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Čokoládový alkohol

Čokolikéry Missis Creamy a čoko-malinová vodka Stolichnaya

Na dnešek 13. září připadá Mezinárodní den čokolády. Oslavte jej stylově čokoládovým alkoholem: likérem, fernetem či vodkou s příchutí čokolády. Máme pro vás několik tipů.

Destilátů a likérů s čokoládovou příchutí je na trhu hned několik. Jde jak o české, tak i zahraniční výrobky. Ocení je díky sladší chuti spíše ženy, zachutnat mohou ale i mužům. Nebo by je alespoň na Mezinárodní den čokolády mohli ochutnat.

Čokoládové likéry české výroby

Mezi nejznámější čokoládový alkohol patří zřejmě vaječné likéry s příchutí čokolády. Vyzkoušet můžete například Missis Vaječný sen Čokoláda se 17 % alkoholu z české likérky Granette. Od stejného výrobce pochází také o něco lepší řada likérů, z nichž hned tři jsou s příchutí čokolády: Missis Creamy čokoláda, Missis Creamy Fernet v čokoládě a Missis Creamy Višně v čokoládě, všechny s obsahem alkoholu 16 %.

Alkohol s chutí čokolády z ciziny

Ještě luxusnější chuťový zážitek nabízí Mozart Liqueur Original se 17 %, velmi krémový likér vyrobený ze smetany a gurmánské čokolády. Zajímavé spojení alkoholu s čokoládou nabízí Baileys Mint Chocolate, irský likér s příchutí čokolády s mátou se 17 % alkoholu.

Pokud si nepotrpíte na likéry a raději upřednostníte tvrdší alkohol, je tu vodka Stolichnaya Chocolat Razberi s příchutí čokolády s malinou. Ale pozor, nejedná se o typ slabší vodky, má plných 37,5 % alkoholu. Čtěte více: Vodka s příchutí čokolády s malinou je novinkou na českém trhu

-lm-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Vyzkoušejte čokoládový alkohol. Je Mezinárodní den čokolády”

  1. […] Zhlédněte video: Vyzkoušejte čokoládový alkohol. Je Mezinárodní den čokolády ▼ INZERCE (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.