Z píp teče nový vánoční speciál – Regenerátor

Pivovar Velké Březno, patřící do skupiny Heineken, představil nový předvánoční patnáctistupňový speciál. Pivo lze ochutnat v naprosté většině restaurací či hospod, které točí piva značek Krušovice, Starobrno nebo Velké Březno…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Regenerátor

Pivovar Velké Březno, patřící do skupiny Heineken, představil nový předvánoční patnáctistupňový speciál.

„Naším znovuzrozeným speciálem se hlásíme k české pivní tradici a zároveň nabízíme lidem v předvánočním shonu jedinečnou možnost zapomenout na starosti a vychutnat si blížící se svátky ve společnosti piva Regenerátor,“ řekl vrchní sládek pivovaru Velké Březno Petr Hauskrecht. Regenerátor se po osmdesáti letech dočkal znovuzrození, naposledy se totiž točil kolem roku 1930.

Od srpna tohoto roku zraje pivo v sudech, čepovat se začalo minulé pondělí. „Regenerátor je 15° pivo, které se vaří klasickým dekokčním způsobem na dva rmuty. K výrobě byly použity výhradně tuzemské ingredience. Má sametovou pěnu, zlatavou barvu a skvělý říz s výraznou chmelovou chutí,“ tvrdí Hauskrecht.

Pivo lze ochutnat v naprosté většině restaurací či hospod, které točí piva značek Krušovice, Starobrno nebo Velké Březno. Tyto pivovary vaří pravidelně několik speciálních piv. Mezi ty nejúspěšnější se řadí Zelené pivo ze Starobrna, ochutnat je lze pouze na velikonoční Zelený čtvrtek. Vyniká lehce bylinkovou chutí.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Z píp teče nový vánoční speciál – Regenerátor”

  1. Já osobně napsal:

    Je to dobrý!

  2. […] Z píp teče nový vánoční speciál – Regenerátor […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.