Záhadná ledová koule byla zřejmě reklamou na Jägermeister

Co přivedlo obrovskou ledovou kouli do lesa nedaleko Božího daru u Milovic, kladla si otázku téměř všechna masová média v České republice. Nadpozemské či mimozemské síly – fantazírovala některá z nich…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Ledová koule

Co přivedlo obrovskou ledovou kouli do lesa nedaleko Božího daru u Milovic, kladla si otázku téměř všechna masová média v České republice. Nadpozemské či mimozemské síly – fantazírovala některá z nich. Fanoušci koule, kterých je na Facebooku několik desítek, však kouli odpálili a našli v ní paroh a láhev Jägermeister se vzkazem. Šlo tak pravděpodobně o virální reklamu.

Záhadná ledová koule

„Hlavně mi to překvapilo, jak to bylo velký. Bylo mokro a nikde žádný stopy po technice, asi dokonale zahlazený, ale na první pohled tam fakt vidět nic nebylo,“ napsal na Facebooku jeden z prvních nálezců. V lese se totiž objevila ledová koule složená z jednotlivých bloků ledu a ořezaná do výsledného tvaru. Po prozkoumání však nálezci přišli na to, že se uvnitř něco skrývá. Nevydrželi čekat, až koule roztaje, a proto zorganizovali její odpálení. Tohoto úkolu se ujal střelecký klub.

Paroh, Jägermeister a vzkaz

Po odpálení koule nalezli paroh, prázdnou láhev Jägermeistera a vzkaz. Na papíru byl uveden opakující se text: „Resultat: Test 1 – 935 … OK“. Jeden z fanoušků přišel na to, že firma Jägermeister sponzoruje závodní vůz Porshe 935 K3. Paroh zase odkazuje na jelena v logu známého likéru. S největší pravděpodobností je koule reklamní akcí firmy vyrábějící německý bylinný likér a text ukrytý v ledu odkazuje na závodní vůz. Reklama je velmi podařená, protože dokázala bezplatně zaujmout mnoho médií. Opět se potvrdilo, že „alkoholové reklamy“ jsou jedny z nejvynalézavějších.

Likér plněný do hranaté zelené láhve patří mezi nejoblíbenější bylinné produkty. Je vyráběn z více než padesáti různých druhů bylin, ale i kořenů, dřev a kůr. Má 35 % alkoholu.

-les-

Zdroj obrázku: Mpnetik.Rajce.iDnes.cz

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Záhadná ledová koule byla zřejmě reklamou na Jägermeister”

  1. […] Záhadná ledová koule byla zřejmě reklamou na Jägermeister […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.