„Zlatá edice pivních specialit“ od Pivovarů Lobkowicz je na trhu

Pokud hledáte způsob, jak si zpříjemnit dny příprav před nejkrásnějšími svátky v roce, a navíc si rádi pochutnáte na dobrém pivu, pak právě vás potěší speciální vánoční balení piv z regionálních pivovarů…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Vánoční balení pivních speciálů od Pivovarů Lobkowicz

Vánoční balení pivních speciálů od Pivovarů Lobkowicz

Pokud hledáte způsob, jak si zpříjemnit dny příprav před nejkrásnějšími svátky v roce, a navíc si rádi pochutnáte na dobrém pivu, pak právě vás potěší speciální vánoční balení piv z regionálních pivovarů sdružených ve skupině Pivovary Lobkowicz. Navíc jimi můžete udělat radost svým blízkým, jsou totiž oblíbeným a přitom originálním dárkem.

Čtěte také: Pivní adventní kalendář s 20 druhy piv je již v prodeji

Balení 7 druhů piv z 5 pivovarů

„Zlatá edice pivních specialit“ obsahuje sedm různých piv z pěti regionálních pivovarů Čech a Moravy. Těšit se můžete na tmavý Granát z Černé Hory, speciály Telčský Zachariáš a Jihlavský Grand z Pivovaru Jihlava, Comenius z pivovaru v Uherském Brodě, polotmavé speciální pivo Démon z vysokochlumeckého pivovaru a v neposlední řadě také na piva Protivínský Granát a Prácheňská Perla z varny sládků v Protivíně.

Do Zlaté edice pivních specialit jsou navíc vkládány speciální poukázky do hospod, které vlastníka opravňují ke konzumaci dvou piv v rámci programu Cesta pivních znalců zdarma. Multipacky obsahující poukázku jsou viditelně označeny.

Speciální vánoční balení těchto sedmi piv od listopadu postupně začínají prodávat obchodní řetězce Interspar, Penny Market, Globus, Billa, Tesco, Terno, Albert hypermarket, Trefa, Kaufland, Norma a vybrané filiálky Jednoty. Cena se pohybuje okolo 100 Kč.

Čtěte také: Holba představila polotmavý speciál Šerák ve vánoční edici

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


3 Replies to “„Zlatá edice pivních specialit“ od Pivovarů Lobkowicz je na trhu”

  1. […] Čtěte také: „Zlatá edice pivních specialit“ od Pivovarů Lobkowicz je na trhu […]

  2. […] předvánočních baleních piv: Pivní adventní kalendář s 20 druhy piv je již v prodeji „Zlatá edice pivních specialit“ od Pivovarů Lobkowicz je na trhu Holba představila polotmavý speciál Šerák ve vánoční edici ▼ […]

  3. […] „Zlatá edice pivních specialit“ od Pivovarů Lobkowicz je na trhu […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.