Zlatopramen 11° v nové TV reklamě sází na lenochoda

V kulisách džungle se odehrává nový televizní spot, který divákům představuje nejoblíbenější jedenáctku na českém pivním trhu: Zlatopramen 11°. Ve vysílání je od 1. srpna. Cílovou skupinou spotřebitelů…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Zlatopramen 11° - lenochod

Lenochod v TV reklamě na Zlatopramen 11°

V kulisách džungle se odehrává nový televizní spot, který divákům představuje nejoblíbenější jedenáctku na českém pivním trhu: Zlatopramen 11°. Ve vysílání je od 1. srpna. Cílovou skupinou spotřebitelů jsou dospělí konzumenti do 35 let.

Zhlédněte video: TV reklama: Zlatopramen 11° – Lenochod tříprstý

Umělá džungle na Barrandově

Televizní spot se natáčel jeden den v barrandovském studiu, kde se podařilo dokonale připravit iluzi nefalšované džungle. „Našim spotřebitelům jsme chtěli vzkázat, že značka Zlatopramen přináší chuť do života. K tomu nám jako symbol posloužil lenochod, tedy zvíře známé svou nízkou aktivitou. Chceme se odlišit od konkurence a představit na tradičním pivním trhu netradiční reklamu,“ uvedla manažerka značky Zlatopramen Lenka Kroupová. Spot má oslovit lidi mezi 18 až 35 lety, kteří se rádi baví a snaží se vytěžit maximum z volného času, který jim zbývá po splnění náročných pracovních povinností. Zlatopramen jim proto přináší chuť do života a o stupeň lepší zábavu.

Obleček lenochoda s ženou uvnitř

Štáb se rozhodl namísto digitálních efektů použít na zakázku vyrobený kostým doplněný o speciálně dálkově ovládané mechanické části. Ty byly využity pro realistickou mimiku lenochoda tříprstého. V kostýmu se objevila paní menšího vzrůstu z Velké Británie, přičemž při natáčení panovalo až v pravdě tropických 55°C, které v Barrandovském studiu vytvořilo použité osvětlení.

V tendru na novou reklamu zvítězila agentura WMC/Grey s produkční agenturou Filmservice. Na režisérskou stoličku usedl Američan Roderick Fenske, osobnost reklamní branže působící v Los Angeles. Třicetivteřinové spoty se budou vysílat standardně na celostátních televizních kanálech.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Zlatopramen 11° v nové TV reklamě sází na lenochoda”

  1. […] Video: podívejte se na TV reklamu propagující pivo Zlatopramen 11°. Reklama byla představena 31. 7. 2013. Čtěte podrobněji: Zlatopramen 11° v nové TV reklamě sází na lenochoda […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.