Zloděj ukradl 50 litrů domácí slivovice. Nic dalšího z domu neodnesl

Jeden z domů ve Veletinách na Uherskohradišťsku, který je již delší dobu neobydlen, přilákal v průběhu uplynulých dní pozornost prozatím neznámého pachatele. Odnesl si 50 litrů švestkové pálenky za 16.000 korun…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Jeden z domů ve Veletinách na Uherskohradišťsku, který je již delší dobu neobydlen, přilákal v průběhu uplynulých dní pozornost prozatím neznámého pachatele. Zloděj si odnesl 50 litrů švestkové pálenky za 16.000 korun. Policie muže zatím nedopadla.

Prostor kolem domu nebyl výrazně zabezpečen, okno na předverandu nebylo vyplněné sklem, ale pouze tenkou plastovou folií. Přes tu se zloděj lehce dostal do zádveří, v němž poškodil zámky dveří, kterými se dostal do samotných kdysi obývaných prostor domu.

Zloděj podle zjištění policie prohledal každou místnost, žádný předmět z nich ale neodnesl. Až v patře narazil na domácí slivovici v objemu 50 litrů. S pálenkou se zloděj spokojil a všechnu ji odcizil.

Starší majitel domu přišel na vloupání včera odpoledne a ihned zavolal uherskobrodské policisty. Způsobenou škodu vlastník vyčíslil na šestnáct tisíc korun. Policisté hned na místě začali zajišťovat stopy, které by jim měly pomoci najít pachatele krádeže, za kterou hrozí až dva roky vězení.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.