Zúčastněte se průzkumů Alkoholia.cz na Otázkomat.cz

Alkoholia.cz ve spolupráci se sociální on-line platformou zaměřenou na výzkumy veřejného mínění Otázkomat.cz uskutečňuje již nyní několik průzkumů týkajících se alkoholu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Víno - degustace

Alkoholia.cz ve spolupráci se sociální on-line platformou zaměřenou na výzkumy veřejného mínění Otázkomat.cz uskutečňuje již nyní několik průzkumů týkajících se alkoholu a souvisejících témat.

Adresa profilu Alkoholia.cz na Otázkomatu je otazkomat.cz/uzivatele/alkoholia.

Zapojte se a řekněte nám svůj názor

Průzkumů se můžete zúčastnit i vy. Stačí, když projdete půlminutovou registrací a odpovíte na námi položené otázky na našem profilu.

Aktuální otázky čekající na vaši odpověď

Alkoholia.cz prostřednictvím serveru Otázkomat.cz zjišťuje postoje a názory lidí k populárním i okrajovým otázkám týkajících se alkoholu. Mezi naposledy položenými otázkami naleznete například:

Výsledky již brzy na Alkoholia.cz

Výsledky hlasování a ty nejlepší komentáře k vybraným otázkám již brzy zveřejníme na Alkoholia.cz. Komentáře některých uživatelů, kteří se již průzkumů zúčastnili, jsou často velmi zajímavé. V budoucnu prostřednictvím Otázkomatu plánujeme pořádat i další miniprůzkumy.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.