Alkohol z celého světa lze nově zakoupit na Alkohol.cz

Komerční sdělení.

Začátkem roku 2011 odstartoval nový internetový obchod Alkohol.cz. Kromě kvalitního alkoholu z celého světa nabízí také velký výběr barmanských potřeb.

V nabídce obchodu naleznete kvalitní červená, bílá i růžová vína pocházející z vyhlášených jihoamerických i evropských vinic. Nechybí zde ani šampaňské nebo vinná pálenka Grappa. K zakoupení jsou také ovocné nebo bylinné likéry, jako například Amarula, Kahlua nebo Pastis.

Mezi destiláty vítězí širokým výběrem whisky, k dispozici jsou jak irské a skotské, tak i americké a kanadské. Na výběr je také mnoho rumů, mezi kterými nechybí nejznámější značky jako Havana Club nebo Malibu. V nabídce je také několik druhů finských i ruských vodek.

K zakoupení je zde také luxusní alkohol – nejdražší exemplář, Hennessy Richard Cognac, stojí přes 60 tisíc korun. Nejprodávanějším výrobkem v celém e-shopu je ale originální Absinth 35, který vám „v 70 % jemného obilného lihu garantuje kvalitu spojenou s euforickým thujonovým stavem.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz ↗
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ