Bernard testuje nové pivo „s lehkou hlavou“ o 2,2 % alkoholu

Humpolecký pivovar Bernard testuje ve vybraných sportovních centrech své nové pivo nazvané „Bernard s lehkou hlavou“. Nízkoalkoholické pivo obsahuje pouze 2,2 % alkoholu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo ve sklenici

Humpolecký pivovar Bernard testuje ve vybraných sportovních centrech své nové pivo nazvané „Bernard s lehkou hlavou“. Nízkoalkoholické pivo obsahuje pouze 2,2 % alkoholu. O novém pivu informoval magazín Marketing a Média.

Pivo cílí na aktivní a sportovně „laděné“ milovníky piva, proto je k dostání v síti wellness zařízení Infinit. Pivovar vyrobil pouze dvacet tisíc láhví, které tímto způsobem hodlá otestovat. Jedná se tedy o světlé stolní pivo. 

Na reklamním plakátu lákajícím na novinku humpoleckého pivovaru opět nechybí jeho majitel Stanislav Bernard. Tentokrát však jeho hlava levituje a je ozdobena čelenkou s marihuanovým listem a „jamajskou trikolórou“.

Zatímco se ostatní pivovary vrhají do boje s novými ovocnými pivy a radlery, Bernard vytahuje nízkoalkoholické ale nijak neochucené pivo. V jeho nabídce však stále zůstává švestkový a višňový Bernard S čistou hlavou.

Čtěte také: Bernard: Mým snem je, aby se značka Bernard stala kultovní

-red-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.