Bohemia Sekt z letošních hroznů bude mimořádně kvalitní, tvrdí výrobce

Milovníci vín doma i v zahraničí se mohou těšit na vinařské lahůdky. Letošní úroda hroznů ve vinicích společnosti Bohemia Sekt byla mimořádně kvalitní a sklizeň proběhla za vynikajících podmínek…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Bohemia Sekt

Milovníci vín doma i v zahraničí se mohou těšit na vinařské lahůdky. Letošní úroda hroznů ve vinicích společnosti Bohemia Sekt byla mimořádně kvalitní a sklizeň proběhla za vynikajících podmínek.

Společnost Bohemia sekt je největším vinařstvím v Česku a za rok 2011 také nejlepším – v březnu získalo titul Vinařství roku. Čtěte podrobněji: Bohemia Sekt je nejlepším vinařstvím České republiky

Mimořádně kvalitní úroda

Hrozny pocházejí ze všech čtyř nejkvalitnějších podoblastí moravského vinařského regionu. Jejich zpracování probíhalo na třech moderních lisovnách ve Velkých Bílovicích, Dolních Dunajovicích a v Pavlově.

„Bohemia Sekt letos zvýšil plochy svých vlastních vinic. Do roku 2011 měl k dispozici 242 hektarů a od tohoto roku spravuje celkem 400 hektarů v těch nejkvalitnějších viničních polohách,“ uvedl generální ředitel společnosti Bohemia Sekt, Ing. Josef Vozdecký. Čtěte podrobněji: Bohemia Sekt kupuje další vinice. Současných 242 hektarů rozšíří na 400

Z kvalitních českých vinic

Česká vinařská jednička převzetím pozemků v Pavlově, Dolních Věstonicích a Milovicích získala do svého vlastnictví vinohradnické klenoty. „Kvalitu našich produktů chceme každoročně zvyšovat a tohle je pro nás dobrá příležitost. Na některých plochách jsme ihned zahájili odrůdovou restrukturalizaci v posílení vinic s odrůdou Palava, Tramín a Chardonnay,“ upřesnil Vozdecký.

Vinařská skupina Bohemia Sekt zpracovala ve sklizni 8,5 miliónu kilogramů hroznů. „V našich vinicích jsme měli průměrný výnos na jeden hektar 9,5 tuny, což je náš rekordní výnos,“ uzavřel Vozdecký.

Zhlédněte video: Vinařství BOHEMIA SEKT se představuje

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.