Gambrinus 11° slaví 3. narozeniny. Rozdá piva novopečeným tatínkům

Gambrinus 11° Excelent oslaví své třetí narozeniny v magický den s datem 11. 11. 2011. A právě trojnásobná účast čísla jedenáct v datu symbolizuje třetí narozeniny a unikátní postup trojitého chmelení…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Gambrinus 11° Excelent v lahvi

Gambrinus 11° Excelent v lahvi

Gambrinus 11° Excelent oslaví své 3. narozeniny v magický den s datem 11. 11. 2011. A právě trojnásobná účast čísla jedenáct v datu symbolizuje třetí narozeniny a unikátní postup trojitého chmelení, který se užívá při jeho výrobě.

Gambrinus 11° Excelent při této příležitosti věnuje na oslavy 100 piv každému novopečenému tatínkovi, kterému se v ten samý den narodí potomek.

Jedenáctistupňová piva táhnou

Gambrinus 11° Excelent si vybudoval silnou pozici ve velmi oblíbeném segmentu. „Jedenáctky“ si Češi v posledních letech doslova zamilovali. Za uplynulé tři roky vzrostl jejich tržní podíl z přibližně 11 % na dnešních 20 %, tedy téměř dvojnásobně. Čtěte také: Spotřeba piva dlouhodobě klesá, zachraňují ji „jedenáctky“

„Jedenáctistupňová piva zaznamenávají zvýšenou oblibu napříč zákaznickými skupinami. Gambrinus 11° Excelent si rychle získal přízeň spotřebitelů především díky dokonalému propojení chuti a osvěžení, které je dané unikátním postupem trojitého chmelení,“ řekl Petr Kouble, brand manažer značky Gambrinus 11°.

Pro čerstvé tatínky 100 piv zdarma

Při příležitosti oslavy svých třetích narozenin Gambrinus 11° Excelent potěší všechny muže, kterým se 11. 11. 2011 narodí potomek. „Každému novopečenému tatínkovi na oslavy této šťastné události s přáteli věnujeme 100 piv Gambrinus 11° Excelent,“ dodal Petr Kouble.

Magické spojení jedniček v datu se přenáší i přímo do českých rodin. V posledních třech letech na 11. 11. roste počet novopečených tatínků. V roce 2008 jich narození potomka slavilo 335, v roce 2009 pak 351 a vloni se otci na zmíněný den stalo dokonce již 369 mužů.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.