Gambrinus přináší vylepšenou Originál 10° s plnější chutí

Plzeňský Prazdroj inovuje a představuje výčepní Gambrinus s plnější chutí a názvem Gambrinus Originál 10°. Nahradí tak stávající „desítku“ Gambrinusu Světlý. Značka tím reaguje na rostoucí poptávku českých spotřebitelů po různorodosti a měnící se preference českých pivařů…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Gambrinus Originál 10°

Gambrinus Originál 10°

Plzeňský Prazdroj inovuje a představuje výčepní Gambrinus s plnější chutí a názvem Gambrinus Originál 10°. Nahradí tak stávající „desítku“ Gambrinus Světlý. Značka tím reaguje na rostoucí poptávku českých spotřebitelů po různorodosti a měnící se preference českých pivařů. K dostání je nové pivo od května.

Čtěte také: Gambrinus novými pivními ovocnými nápoji konkuruje Staropramenu Cool

Vstříc zákazníkům

Chuťové preference českých spotřebitelů se mění. Na změny reaguje také Gambrinus, pivo, které je již řadu let hlavním nositelem typického chuťového charakteru českého piva. „Český pivní trh je mnohem dynamičtější než kdykoli v minulosti. Spotřebitelé očekávají inovace a rozmanitou nabídku. Gambrinus oslovuje miliony lidí a pečlivě naslouchá jejich přáním“ řekl Doug Brodman, generální ředitel společnosti Plzeňský Prazdroj.

Plnější chuť nové 10°

Nový Gambrinus Originál 10° podle výrobce plně zachová oblíbený charakter plzeňského piva a nabízí ještě plnější chuť. „Vnímáme, že současní pivaři preferují plnější chuť piva. Proto jsme se rozhodli zvýšit plnost chuti jejich oblíbeného výčepního Gambrinusu vyšším dávkováním sladu a chmele,“ uvedla Adriana Jahňáková, marketingová manažerka Plzeňského Prazdroje, a dodala: „Jméno Originál 10° ukazuje, že se jedná o pivo plzeňského původu vařené dle původních varních postupů a z vysoce kvalitních českých surovin, jako tomu bylo u Gambrinusu Světlého.“

Dlouholetá historie

Právě značka Gambrinus je dlouhá léta hlavním nositelem tradičního chuťového charakteru českého piva a dodnes je standardem pro výrobu jiných českých piv. „Gambrinus je pivo, které zvítězilo v myslích a srdcích českých spotřebitelů díky vysoké kvalitě a dodržování originálních varních postupů. Na jejich zachovávání dohlíží více než 140 let generace plzeňských sládků, ke kterým se moje rodina také hrdě hlásí,“ zdůraznil Jan Hlaváček, který pochází z páté pivovarské generace. Rodina Hlaváčků vaří pivo Gambrinus již více než 80 let. Jeho otec i děd měli pro historii Gambrinusu zásadní význam.

Gambrinus Originál 10° je od května k dispozici čepovaný v restauracích a hospodách. Zároveň bude k dostání ve všech oblíbených baleních včetně půllitrové vratné lahve, PET lahve a plechovky v prodejnách po celé České republice.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Gambrinus přináší vylepšenou Originál 10° s plnější chutí”

  1. […] Po představení Gambrinusu Originál 10° s plnější chutí letos na jaře tak nachystalo nejoblíbenější české pivo další novinku. Čtěte také: Gambrinus přináší vylepšenou Originál 10° s plnější chutí […]

  2. Fany napsal:

    Gambrinus je patok. Takhle zabít super české pivo. Fuj……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.