Nové Krušovice chutnají skoro 90 % lidí, ukázal první týden referenda

Milovníci piva na 300 místech v Čechách ochutnávají krušovickou Desítku i Dvanáctku a odpovídají na otázku „Chutnají vám nové Krušovice?“. Průběžné výsledky jsou velmi slibné, Krušovice chutnají téměř 90 % lidí…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Krušovické referendum

Královský pivovar Krušovice se rozhodl jít s kůží na trh a prověřit chuť nových přírůstků svého pivního portfolia přímo českými pivaři.

Pivovar pod vedením Tomáše Kosmáka v uplynulém roce přestal vařit krušovické Světlé a krušovický Ležák a za asistence původního sládka pivovaru Václava Klouba uvařil pořádnou krušovickou Desítku a Dvanáctku.

Výsledky jsou zatím slibné

Milovníci piva tak nyní na 300 místech v Čechách ochutnávají krušovickou Desítku i Dvanáctku a odpovídají na otázku „Chutnají vám nové Krušovice?“. Průběžné výsledky jsou velmi slibné, Krušovice chutnají téměř 90 % lidí.

„Když jsme na jaře uváděli na trh naši novou Dvanáctku, s napětím jsme očekávali, jak ji naši zákazníci přijmou. Novou recepturu jsme totiž vyvíjeli hlavně proto, že si to přáli naši spotřebitelé,“ řekl Jiří Imrýšek, marketingový ředitel Heineken Česká republika, a doplnil: „Abychom jim dali příležitost se k nové chuti vyjádřit, rozhodli jsme se vyhlásit pivní referendum. Samozřejmě chceme při této příležitosti veřejnosti naše nová piva i představit“. Spotřebitelé budou moci ochutnat a vyjádřit se jak k nové Dvanáctce, tak i k nové Desítce, již pivovar přivedl na svět už vloni.

První týden hlasovali lidé na 68 místech

Čtyři speciální týmy vybavené historickými auty a cisternami vyrazily 16. května na 30 denní cestu, během které navštíví 300 míst. Během prvního týdne referendum zavítalo již na 68 míst, kde se vytočilo dvanáct a půl tisíce piv a pořádné Krušovice zatím chutnají 88,55 % lidí. S největším úspěchem se Desítka a Dvanáctka setkaly ve Zvoleněvsi, kde pivo chutnalo 100 % lidí ze 126 hlasujících.

„Zájem a spokojenost veřejnosti, která z průběžných výsledků vyplývá, nás velice těší,“ řekla Hana Fenclová, brand manažerka Krušovic. Referendum bude pokračovat až do 14. června. Slavnostní závěr celé akce bude 18. června při pivních slavnostech v Krušovicích, kde se návštěvníci mohou těšit na bohatý doprovodný program.

Kalendář a mapa akcí, aktuality, soutěž „Natoč si pořádné krušovické“, v níž lze vyhrát pivní servis s historickou cisternou, sud piva a další pivní ceny a další podrobnosti o referendu najdete také na stránkách www.KrusovickeReferendum.cz.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


3 Replies to “Nové Krušovice chutnají skoro 90 % lidí, ukázal první týden referenda”

  1. ian von rave napsal:

    Bla bla bla, tak nová receptura nebo návrat ke staré? Krušovice jsou doslova symbol úpadku pivovarnictví. Zvoleněves? Zřejmě slušný oddíl…

  2. Facebook Maniak napsal:

    No tak pivko jsem měl, ale nějak mě nenadchlo. Zlatej Bráník… . Na toho já nedám dopustit.

  3. […] Čtěte také: Nové Krušovice chutnají skoro 90 % lidí, ukázal první týden referenda […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.