Pivní speciál Velikonoční Krasličák z Jihlavy bude červeno-zelený

K příležitosti oslav svátků jara tento týden jihlavští stočili 16% zelené a výčepní červené pivo, ze kterých budou hospodští již za necelé tři týdny čepovat dvoubarevný Velikonoční Krasličák…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Červené pivo

K příležitosti oslav svátků jara tento týden jihlavští stočili 16% zelené a výčepní červené pivo, ze kterých budou hospodští již za necelé tři týdny čepovat dvoubarevný Velikonoční Krasličák. Čtěte také: Zelené pivo o Velikonocích bude i letos. Navařeno je rekordní množství

Unikátní speciál jen ve 400 restauracích

„Krasličáku jsme uvařili 400 hl a čepovat se bude celkem ve více než čtyřech stovkách hospod,“ uvedl Jaromír Kalina, sládek Pivovaru Jihlava. Většina z nich je zapojená do programu Cesta pivních znalců a tak si pivní fajnšmekři mohou tu svou najít na www.cestapivnichznalcu.cz.

K dosažení dvoubarevného efektu je podle Kaliny nezbytné dodržovat několik zásad, zejména řádné vychlazení obou piv, použití studené a mokré sklenice a pozvolné čepování vrchního červeného piva z malé výšky a slabým proudem.

Sedm pivních speciálů ve velikonočním balení

O velikonoční pivní zážitek nepřijdou ani ti, kteří si na pivu pochutnávají raději z tepla svého domova. V jihlavském pivovaru totiž v současné chvíli vrcholí balení další edice multipacku pivních specialit pro celou skupinu K Brewery.

Velikonoční mixpack 7 chutí 7 speciálů obsahuje piva Protivínský Granát a Prácheňská Perla (z protivínského pivovaru), Jihlavský Grand a Telčský Zachariáš (z Jihlavy), Démon (z Vysokého Chlumce), Comenius (z uherskobrodského Janáčka) a černohorský Granát. Koupit jej bude možné například v řetězcích Penny Market, Terno, Globus, Kaufland, Billa, Interspar a Tesco.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Pivní speciál Velikonoční Krasličák z Jihlavy bude červeno-zelený”

  1. […] točený Velikonoční Krasličák, který se bude čepovat z červeného a zeleného piva. Čtěte také: Pivní speciál Velikonoční Krasličák z Jihlavy bude červeno-zelený ▼ […]

  2. […] Pivní speciál Velikonoční Krasličák z Jihlavy bude červeno-zelený […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.