Radegast Extra Hořký poprvé již tento čtvrtek. Pokřtí ho zlatí olympionici

Nový pivní speciál Radegast Extra Hořký, první v historii pivovaru Radegast, míří za svými spotřebiteli do stovek hospod a restaurací po celé Moravě. Jeho čepování zahájí ve čtvrtek 6. ledna v 18 hodin moravské osobnosti v čele se zlatými olympioniky…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Nový pivní speciál Radegast Extra Hořký, první v historii pivovaru Radegast, míří za svými spotřebiteli do stovek hospod a restaurací po celé Moravě. Jeho čepování zahájí ve čtvrtek 6. ledna v 18 hodin moravské osobnosti v čele se zlatými olympioniky Jiřím Raškou a Davidem Moravcem. Radegast Extra Hořký načepuje osm osobností na sedmi různých místech Moravy ve stejnou chvíli.

Více chmele, více hořkosti

Nový speciál od nošovických sládků Radegast Extra Hořký je unikátní vyšší dávkou chmele – žateckého poloraného červeňáku, což je chmel nejvyšší kvality. „Nový speciál patří k nejvíce hořkým pivům na českém trhu. Přes svou vysokou intenzitu však zůstává hořkost příjemná a je vhodně doplněná bohatou sladovou chutí,“ přiblížil chuť nového piva manažer pivovaru Radegast Ivo Kaňák.

Čepování zahájí moravské osobnosti

Čepování piva Radegast Extra Hořký bude oficiálně zahájeno ve čtvrtek 6. ledna v 18 hod., a to hned v sedmi moravských městech najednou. Do ostravské restaurace U doktora v pasáži Vesmír dorazí bývalý hokejista Vladimír Vůjtek a kapitán vítkovických hokejistů Jiří Burger. V Radegastovně ve Frenštátě pod Radhoštěm načepuje první Radegast Extra Hořký zlatý olympionik Jiří Raška. Podobně tomu bude i v Orlové, kde v Centru přivítají hokejistu Davida Moravce. Osobnosti spustí výčepní kohouty ve všech městech v jeden okamžik. Po oficiálním zahájení čepování pak budou připraveny se podepsat fanouškům či se s nimi vyfotit.

První speciál v historii

„Speciální pivo uvařil Radegast poprvé ve své historii. Jsme velmi rádi, že k tak významné události, jako je zahájení čepování piva Radegast Extra Hořký, přijali pozvání praví moravští chlapi, z nichž mnozí jsou skutečnými legendami,“ řekl manažer značky Radegast Pavel Kmínek. Nový speciál bude k dostání nejen v hospodách, ale také v lahvové variantě v prodejnách.

Seznam míst, kde se uskuteční oficiální zahájení čepování piva Radegast Extra Hořký a jména osobností, které jej provedou, naleznete níže:

Ostrava U Doktora (pasáž Vesmír) Vladimír Vůjtek – bývalý hokejový reprezentant;
Jiří Burger – kapitán HC Vítkovice Steel
Frenštát p. R. Radegastovna Jiří Raška – olympijský vítěz
Orlová Centrum David Moravec – olympijský vítěz a mistr světa
Vsetín Zimní stadion Alexej Jaškin – člen zlaté vsetínské hokej. dynastie
Olomouc Radegastovna Richard Brančík – kapitán HC Olomouc
Havířov Tipsport bar Jan Maruna – útočník HC AZ Havířov
Valašské Meziříčí Na vyhlídce Přemysl Vašut – kapitán HC Bobři V.M.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Radegast Extra Hořký poprvé již tento čtvrtek. Pokřtí ho zlatí olympionici”

  1. […] Nyní pivovar vyrábí tři produkty – „dvanáctku“ Radegast Premium, „desítku“ Radegast Original a nově speciál Radegast Extra Hořký. Čtěte také: Radegast Extra Hořký poprvé již tento čtvrtek. Pokřtí ho zlatí olympionici […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.