Slavnosti pivovaru Krušovice se konají již o víkendu. K dostání bude i radler

Vystoupení předních hudebních skupin, oblíbené pivní soutěže, exkurze do pivovaru, dobrá zábava i fotbalový přenos utkání EURO 2012 Česko-Polsko. To všechno nabídnou Slavnosti pivovaru Krušovice…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Pivovar Krušovice

Pivovar Krušovice

Vystoupení předních hudebních skupin, oblíbené pivní soutěže, exkurze do pivovaru, dobrá zábava i fotbalový přenos utkání EURO 2012 Česko-Polsko. To všechno nabídnou Slavnosti pivovaru Krušovice, které se opět přímo v areálu pivovaru konají v sobotu 16. června.

Letos se uskuteční již po sedmnácté – a samozřejmě zde nebude chybět dobré krušovické pivo včetně pořádné Desítky a Dvanáctky. Vstup na slavnosti je pro návštěvníky zdarma.

Nejen pivo, ale i zábava

Brány pivovaru se v sobotu 16. června otevřou v pravé poledne. Na všechny návštěvníky v průběhu odpoledne a večera čeká bohatý kulturní program na dvou pódiích, který ve 23.00 večer ukončí ohňostroj. Z atraktivní nabídky hudby na hlavním pódiu se všichni mohou těšit na kapely Žlutý pes (14.00 hodin), UDG (15.40), Eddie Stoilow (17.20), Visací zámek (18.50), Petra Nagyho s kapelou (20.20) a skupinu Arakain (22.00).

Ochutnáte i nový Radler

Jako každoročně budou připraveny pivní stánky s nabídkou všech krušovických piv i nealkoholickým Fríí za jednotnou cenu 20 Kč. Prodávat se dále bude novinka letošního roku, točený Zlatopramen Radler citron a pomeranč se zázvorem. Čtěte také: Zlatopramen má novinky: Radler citrón a Radler pomeranč se zázvorem

„I v Krušovicích letos zopakujeme loňskou novinku: vybírání použitých pivních kelímků, protože chceme šetřit životní prostředí. Za deset kelímků každý dostane los, za půl metru kelímků los a pivo zdarma a za 1 metr los a tričko,“ uvedla event manažerka Silvie Jacquesová, která má pořádání akce v Krušovicích také na starosti. Za los se může vyhrát i sud piva.

Doprava z okolí zajištěna

Kvůli většímu komfortu návštěvníků bude letos stejně jako v předchozích letech zajištěna autobusová doprava z Rakovníku a Nového Strašecí. Jezdit začne od 13.00 a bude zdarma. Doprava se v uplynulých letech velmi osvědčila, protože slavnosti mohli navštívit i lidé z odlehlejších lokalit. A loňská návštěva byla skutečně velmi vysoká, do pivovaru se celkem vypravilo 10.000 lidí.

Tradice krušovického pivovaru

Historie pivovaru v Krušovicích sahá do hluboké minulosti. Jako jediná česká pivní značka byl pivovar po sto let ve vlastnictví české královské koruny, když jej v roce 1583 koupil král český a císař římský Rudolf II. Krušovičtí sládci pivo vaří bez přerušení letos rovných 430 let. Krušovická piva se pravidelně umisťují na předních příčkách v degustačních soutěžích.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Slavnosti pivovaru Krušovice se konají již o víkendu. K dostání bude i radler”

  1. […] Čtěte také: Slavnosti pivovaru Krušovice se konají již o víkendu. K dostání bude i radler […]

  2. […] Čtěte také: Slavnosti pivovaru Krušovice se konají již o víkendu. K dostání bude i radler […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.