Staropramen zdraží v průměru o 3 %. Stejně jako Prazdroj

Druhá největší pivovarská skupina na českém trhu Staropramen zvýší od 15. října ceny svých výrobků. Následuje tak Plzeňský Prazdroj, který ceny zvýšil již k 1. říjnu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Staropramen - lahve

Nové lahve piv Staropramen

Druhá největší pivovarská skupina na českém trhu Staropramen zvýší od 15. října ceny svých výrobků. Následuje tak Plzeňský Prazdroj, který ceny změnil již k 1. říjnu. Čtěte také: Plzeňský Prazdroj zdražil. V průměru o 3 procenta

Obě společnosti zdražují svou produkci v průměru o 3 procenta, především z důvodu rostoucí ceny surovin. Informaci přinesl server iDNES.cz.

O 50 haléřů za půllitr více

Zdražení výrobků pivovarské skupiny Staropramen se dotkne především sudového a tankového piva. V průměru půjde o 3% zdražení, tzn. asi 40 až 60 haléřů na půllitr piva. Od listopadu dále podraží také polovina balených piv.

„Naše společnost byla nucena upravit ceny vybraných balení piv, jelikož došlo k růstu cen vstupních surovin, energií a distribučních nákladů,“ poznamenal ke změně cen mluvčí Staropramenu Pavel Barvík.

Kromě Plzeňského Prazdroje a Staropramenu žádný jiný pivovar zdražení neohlásil.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.