Stella Artois brzy uvede i cider

Značka belgického piva Stella Artois se na trh chystá uvést nový výrobek Cider. Reaguje tak na stoupající oblibu tohoto nápoje. První lahve a plechovky se Stella Artois Ciderem by se do prodeje měly dostat na jaře…

Magazín

Stella Artois

Značka belgického piva Stella Artois se na trh chystá uvést nový výrobek Cider. Reaguje tak na stoupající oblibu tohoto nápoje.

První lahve a plechovky se Stella Artois Ciderem by se do prodeje měly dostat na jaře tohoto roku. První zemí, kde bude nový nápoj možné zakoupit, je Velká Británie. Informace o prodeji v České republice společnost zatím nezveřejnila.

Cider je alkoholický jemně perlivý nápoj vyráběný kvašením ovocného (zpravidla jablečného) moštu. Chutí se blíží pivu s ovocným nádechem, obsahuje 3 až 5 % alkoholu. Vychlazený cider je velmi osvěžující.

Nápoj je populární především v západní Evropě (Veká Británie, Irsko, Francie, Španělsko), v České republice byl donedávna téměř neznámý. Od loňského roku se však ve Znojmě vyrábí první český cider Mad Apple.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz ↗
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


brand-745x100-1493717091.jpg

2 Replies to “Stella Artois brzy uvede i cider”

  1. […] „Momentálně se soustředíme na dokonalé zavedení tohoto produktu na česky trh,“ vysvětlila Lenka Beranová ze znojemské firmy Mad Apple, která před rokem přišla na trh s prvním českým ciderem. „Za loňský rok jsme prodali zhruba něco málo přes čtyřicet tisíc litrů,“ doplnila Beranová. Jejich výrobek je vyráběn výhradně z českých jablek a stal se konkurencí dovážených převážně britských ciderů. Čtěte také: Stella Artois brzy uvede i cider […]

  2. adéla napsal:

    Doufám,že cider Stella dorazí brzo i k nám.Je moc vinikající a velmi populární v Anglii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.