Stella Artois brzy uvede i cider

Značka belgického piva Stella Artois se na trh chystá uvést nový výrobek Cider. Reaguje tak na stoupající oblibu tohoto nápoje. První lahve a plechovky se Stella Artois Ciderem by se do prodeje měly dostat na jaře…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Stella Artois

Značka belgického piva Stella Artois se na trh chystá uvést nový výrobek Cider. Reaguje tak na stoupající oblibu tohoto nápoje.

První lahve a plechovky se Stella Artois Ciderem by se do prodeje měly dostat na jaře tohoto roku. První zemí, kde bude nový nápoj možné zakoupit, je Velká Británie. Informace o prodeji v České republice společnost zatím nezveřejnila.

Cider je alkoholický jemně perlivý nápoj vyráběný kvašením ovocného (zpravidla jablečného) moštu. Chutí se blíží pivu s ovocným nádechem, obsahuje 3 až 5 % alkoholu. Vychlazený cider je velmi osvěžující.

Nápoj je populární především v západní Evropě (Veká Británie, Irsko, Francie, Španělsko), v České republice byl donedávna téměř neznámý. Od loňského roku se však ve Znojmě vyrábí první český cider Mad Apple.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Stella Artois brzy uvede i cider”

  1. […] „Momentálně se soustředíme na dokonalé zavedení tohoto produktu na česky trh,“ vysvětlila Lenka Beranová ze znojemské firmy Mad Apple, která před rokem přišla na trh s prvním českým ciderem. „Za loňský rok jsme prodali zhruba něco málo přes čtyřicet tisíc litrů,“ doplnila Beranová. Jejich výrobek je vyráběn výhradně z českých jablek a stal se konkurencí dovážených převážně britských ciderů. Čtěte také: Stella Artois brzy uvede i cider […]

  2. adéla napsal:

    Doufám,že cider Stella dorazí brzo i k nám.Je moc vinikající a velmi populární v Anglii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.