Tatranský čaj doplnil řadu o jemnou kokosovou variantu

Slovenský výrobce likérů Karloff přišel na trh s novinkou. Je jí Tatratea 22% Coconut vyrobený z karibského rumu, extraktu bílého čaje a kokosu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Tatratea 22% Coconut

Tatratea 22% Coconut, nejslabší varianta Tatranského čaje

Slovenský výrobce likérů Karloff přišel na trh s novinkou. Je jí Tatratea 22% Coconut vyrobený z karibského rumu, extraktu bílého čaje a kokosu. Se svými dvaadvaceti procenty alkoholu se stal nejslabším tatranským čajem.

Karibský rum, kokos a bílý čaj ke slovenským Tatrám příliš nesedí. Přesto je jemný kokosový likér zajímavou novinkou na trhu, která svou svěží chutí a originálním designem láhve osloví mnohé fanoušky likérů z dílny firmy Karloff.

Šesť tatranských bratov

Tatratea, původně Tatranský čaj, je likér inspirovaný tradičními tatranskými čaji zalitými koncentrovaným lihem a slazenými medem. Každá správná tatranská zbojnická koliba takový čaj nabízí. Karloff se pokusil dostat čajový likér z vysokých hor do restaurací a i domácností. Nakonec se to opravdu podařilo. Tatratea nabízí 72% zbojnický, 62% goralský, 52% original, 42% white a 32% citrus. Každý z nich je stáčen do velmi vydařené láhve specifické barvy. Nyní se kolekci pěti likérů narodil malý „biely braček“, který je svou povahou spíše jemný a ne tak silný, jako jeho „bratia“.

Bílá láhev připomínající termosku

Tatratea již v roce 2010 posbíral několik světových ocenění za originální tvar a provedení láhve připomínající termosku. Dominantním symbolem láhve je písmeno „T“, které vyjadřuje anglické slovo „tea“ tedy čaj. Písmeno ukrývá zajímavé vzory, jakési sluneční příběhy koloběhu života. Kokosová novinka je stáčena do elegantní mléčně bílé láhve s decentně nastíněným písmenem „T“. Čtěte také: Tatranský čaj TATRATEA boduje s novým designem láhve

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.