Vodka Absolut Unique je k dostání i v Česku. Každá lahev je originál

Předvánoční edice Absolut vodky je letos opravdu unikátní. Zatímco obsah láhví zůstává stejný, žádné dvě ze 4 milionů kusů z limitované edice Absolut Unique se nepodobají…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Absolut Unique

Vodka Absolut Unique

Předvánoční edice Absolut vodky je letos opravdu unikátní. Zatímco obsah lahví zůstává stejný, žádné dvě ze 4 milionů kusů z limitované edice Absolut Unique se nepodobají.

Čtěte také: Becherovka Lemond představí limitovanou Art.edici svých lahví

Potisk lahve Absolut Unique je složen z 51 typů kreseb a 38 různých barev. K výrobě je využita unikátní technologie a design inspirovaný street artem. Aby bylo možné lahve natisknout, bylo třeba přestavět celý výrobní proces. Vzorce pro design byly navrženy lidskou rukou, o jejich kombinaci a aplikaci na samotné lahve se ale už postaral stroj. Každá lahev Absolut Unique má navíc své jedinečné výrobní číslo. Touto technologií může být vyrobeno až 94 triliónů designově různých lahví.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.