Novinka Zlatopramen Radler Zimní zahřeje v chladných dnech

Unikátní novinku – Zlatopramen Radler Zimní ve dvou příchutích – pošle na český pivní trh značka Zlatopramen. Je určen k ohřátí, nicméně studený chutná dle výrobce rovněž skvěle…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Zlatopramen Radler Zimní

Zlatopramen Radler Zimní

Unikátní novinku – Zlatopramen Radler Zimní – pošle na český pivní trh značka Zlatopramen. Je určen k ohřátí, nicméně studený chutná dle výrobce rovněž skvěle.

Zlatopramen Radler Zimní ve dvou příchutích – hruška se skořicí a višeň s čokoládou – se na trhu objeví v listopadu letošního roku. Uvedení novinky se sloganem „Zahřeje studený i horký“ bude provázet i televizní kampaň, ochutnávky a další reklamní akce. Cena půllitrové skleněné láhve je dle doporučení výrobce 15,90 Kč.

Vyšší obsah alkoholu než „letní“ radlery

Zlatopramen Radler Zimní je unikátní kombinací silného polotmavého piva se šťávou z přírodního ovoce a vánočního koření nebo čokolády. Stejně jako ostatní tři Zlatopramen Radlery neobsahuje žádné konzervanty. Oproti „letním“ Radlerům má vyšší obsah alkoholu (do 5 %).

„Zlatopramen Radler Zimní je ideální nápoj pro chladné období, protože je to první Radler určený k ohřátí. Právě proto s ním přicházíme právě na podzim. Důvodem jeho uvedení na trh je pochopitelně narůstající obliba pivních mixů, které se zatím prodávaly nejvíc v létě. My ale chceme spotřebitelům nabídnout také zimní variantu ve výjimečných příchutích hruška se skořicí a višeň s čokoládou,“ uvedla k očekávanému uvedení inovace na trh za značku Zlatopramen Kristina Benkovičová ze společnosti HEINEKEN, které značka Zlatopramen patří.

Příprava teplého radleru je jednoduchá

Výhoda nového výrobku „pro zahřátí“ podle ní spočívá i ve snadné přípravě. Typické zimní nápoje typu svařeného vína či punče se připravují smícháním surovin v různém poměru. Výsledná chuť pak závisí na příslušné receptuře a druhu použitých ingrediencí. Naopak Radler Zimní chutná vždy stejně skvěle a lze ho bez problémů a rychle ohřát v mikrovlnné troubě.

Příprava je jednoduchá. Nápoj se nalije do hrníčku a ohřeje v mikrovlnné troubě po dobu 90 sekund při výkonu 800 W. Lze ho přihřát i v hrnci na sporáku. V tomto případě je doporučeno míchání, aby se předešlo vypěnění. Podle chuti si nápoj každý může osladit.

Čtěte také: Svařené třešňové pivo „Glühbier“ je hitem vánočních trhů v Německu

Radlery s raketovým růstem oblíbenosti

Zlatopramen Radler Zimní ve dvou příchutích je v pořadím čtvrtým a pátým ochuceným pivem, které už letos značka Zlatopramen představila. V březnu se začal prodávat Zlatopramen Radler citron a Zlatopramen Radler pomeranč se zázvorem, po jejich úspěchu na trhu pak v říjnu přibyla příchuť grep. Čtěte také: Nový Zlatopramen Radler grep již brzy v prodeji

Tyto „letní“ radlery mají nižší obsah alkoholu než zimní – do 2 %. Vznikají kombinací piva Zlatopramen a šťávy z přírodního ovoce a nepřidávají se do nich rovněž žádná další sladidla.

Segment ochucených piv zaznamenává raketový růst prodejů. Od začátku roku do srpna 2012 se prodalo pětkrát více ochuceného piva než ve stejném období roku předcházejícího. Není proto divu, že se i na prestižních degustačních soutěžích začínají pivní mixy objevovat jako samostatná kategorie.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


10 Replies to “Novinka Zlatopramen Radler Zimní zahřeje v chladných dnech”

 1. Lucie napsal:

  Ochutnala jsem vas novy vyrobek,zlatopramen radler zimni visen s cokoladou a musim rict,ze nic horsiho jsem asi zatim nikdy nepila :-(

 2. Milena napsal:

  Souhlasím s Lucií ,ani studený ani teplý ,nedá se to pít :-(

 3. Michal napsal:

  Zimní Radler je ten největší hnus co jsem kdy pil… vylil jsem ho jednom loku do dřezu :) nikomu nedoporučuji tyhle muka ;)

 4. Lada napsal:

  Ochutnala jsem obě zimní piva, obě jsou naprosto úžasná…
  Ještě zkusím ohřát… :D

 5. Václav. napsal:

  Zatím višeň s čokoládou. Studené to vůbec nemá cenu zkoušet. Těžko popsatelný hnus. Ohřáté v mikrovlnce (dle návodu na etiketě) to ale přeci jen něco do sebe má. I když ta čokoládová chuť se mi s pivní přeci jen trochu tluče. Určitě testnu druhou příchuť

 6. radim napsal:

  kazdy pise nesmysly neskutecna mnamka to cokoladove pivko.

 7. Jozo napsal:

  No hnus.

 8. Dan napsal:

  Teda ochucený piva mám jako pivař fakt rád, příjemná změna, v létě osvěží…Dnes mi zvědavost nedala a zakoupil jsem za krásných 8,- Kč Zlaťáka zimního. Přátelé hruška se skořicí je fakt krok vedle, je to příšerné, křiví se mi po tom huba. Ať zůstanou u letních verzí…P.S. A klidně mě ukamenujte :-D

 9. […] Novinka Zlatopramen Radler Zimní zahřeje v chladných dnech […]

 10. Petr H.B. napsal:

  Mne zaujala etiketa s hruškou… u pokladny cena a doma mírně schlazené mne dorazila chuť!!! Mě prostě šmakuje! A moc ;) …podle komentářů ostatních asi nebudu pochválen leč to mi nevadí :p

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.