Nový Staropramen Cool Cidermix v obchodeh již příští týden

Staropramen jako první mixuje chuť piva a stále populárnějšího cideru. Během testovacích ochutnávek ukázala nová příchuť velký potenciál. V obchodech, hospodách a restauracích se poprvé objeví počátkem příštího týdne…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Staropramen Cool Cidermix

Staropramen Cool Cidermix ve skleněné láhvi

Staropramen tento týden poprvé stočil svou druhou letošní novinku z kategorie stále oblíbenějších beermixů. Po nové příchuti Cool Hořký Pomeranč, kterou uvedl na trh v březnu, nyní přichází s unikátním Cool Cidermixem, který v portfoliu doplní další velice úspěšné příchutě Cool Lemon a Cool Grep. Staropramen Cool Cidermix představuje svěží pivní mix s jablečnou vůní a vyváženou chutí piva, cideru a jablečné šťávy.

Čtěte také: Staropramen Cool letos s novými příchutěmi: hořký pomeranč a cider

Poprvé mix cideru a piva

Cool Cidermix posouvá trh beermixů, ve kterém je Staropramen lídrem, o další metu. Nová příchuť totiž sází na rostoucí oblibu ciderů, které vznikají kvašením čerstvé jablečné šťávy. Přináší tak další variantu pro spotřebitele, kteří hledají osvěžení v kombinaci piva se zajímavou chutí ovoce. Velký úspěch nové příchuti při ochutnávkách naznačuje, že by se chuť šťavnatých jablek mohla stát chutí letošního léta.

Chuť cideru Čechům chutná

„Chuť ciderů je v Česku stále populárnější. Zkusili jsme ji tedy spojit s chutí našeho piva a výsledek nás mile překvapil. Cool Cidermix je velmi osvěžující, lehce pitelný nápoj nejen pro letní měsíce. Podle výsledků našich chuťových testů se spotřebiteli dokonce tato příchuť vyvolala o 40 % vyšší zájem než bylo běžné u našich předchozích, dnes tak úspěšných příchutí beermixů,“ řekl k novému členu portfolia řady Staropramen Cool Zdeněk Lux, vrchní sládek pivovaru Staropramen a dodal: „Připravovali jsme ho celkem pět měsíců a jsme tak nyní zvědavi, jak uspějeme. Jak zachutná našim příznivcům i třeba těm, co beermixy zatím nepijí pravidelně.“

Čtěte také: Cider už si k nám našel cestu

V obchodech během několika dní

Staropramen Cool Cidermix se do obchodů začíná distribuovat od 11. dubna. V praxi to znamená, že se s ním spotřebitelé budou na prodejnách poprvé potkávat v průběhu dubna. Jeho uvedení na trh bude podpořeno aktivitami na samostatném Staropramen Cool facebookovém profilu a webu. Podpoří ho také televizní kampaň a kampaň na venkovních nosičích, internetu, ochutnávky a řada letních aktivit.

Čtěte také: Staropramen představil nové půllitry. Po osmi letech

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Nový Staropramen Cool Cidermix v obchodeh již příští týden”

  1. […] Čtěte také: Nový Staropramen Cool Cidermix v obchodeh již příští týden […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.