Pivovar Chotěboř nabízí limetkový pivní mix Freš

Pivovar Chotěboř rozšířil sortiment, nově nabízí Freš, míchaný nápoj z piva s příchutí limetky. Na rozdíl od konkurence má Freš výrazný pivní charakter, který plynule přechází do citrusové příchutě…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Freš

Pivovar Chotěboř nově nabízí Freš, míchaný nápoj z piva s příchutí limetky. „Na rozdíl od konkurence má Freš výrazný pivní charakter, který plynule přechází do citrusové příchutě. Dobře vychlazený bude ideálním letním osvěžením. Nápoj je určený hlavně pro milovníky nízkoalkoholických nápojů, především cyklisty či ženy, kteří ocení, že je více cítit opravdovým pivem, ale neztěžknou jim po něm nohy,“ komentoval nový produkt sládek Oldřich Záruba.

Základem Freše je světlá desítka Originál, která je ve speciálním tanku míchána s limetkovou limonádou. Obsah alkoholu je 2,2 procenta. Prodává se v nevratných třetinkových lahvích, k dostání v této podobě bude i v restauracích. Pivovar plánuje novinku nabízet také v sudech.

Čtěte také:
Holba Brusinka s mátou je dalším pivním mixem. Ale jen jako točená
Zájem o pivní mixy v PET lahvích stoupá. Meziročně o 100 procent
Zlatopramen Radler již přes rok na trhu. Kdo si jej oblíbil a která příchuť vede?

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.