Soutěž Hvězda výčepu 2011 zamířila do finále

Luxusní zájezd do Amsterodamu pro dvě osoby a finanční odměna ve výši 30.000 korun čekají na celorepublikového vítěze soutěže Hvězda výčepu, která se letos koná už potřetí v řadě. O uvedené ceny…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivní pípa

Luxusní zájezd do Amsterodamu pro dvě osoby a finanční odměna ve výši 30.000 korun čekají na celorepublikového vítěze soutěže Hvězda výčepu, která se letos koná už potřetí v řadě.

O uvedené ceny dnes v Praze soutěží třicítka nejlepších profesionálů z restaurací, hostinců a dalších provozoven, kteří do finále v Praze postoupili ze tří regionálních kol.

Regionální kola se už v uplynulých týdnech konala v Ústí nad Labem a Krušovicích. O posledních deseti finalistech se rozhodovalo minulou středu v Pivovarské restauraci v Brně.

Čtěte také:
Profesionálové z restaurací začali bojovat o titul Hvězda výčepu
Profesionálové z restaurací pokračují v bojích o titul Hvězda výčepu

Vítěz třetího kola

Výsledky posledního regionálního kola v Brně přinesly překvapení, protože na prvních třech místech skončily výhradně ženy. Absolutní vítězkou se stala Andrea Horáková z Bedna baru v Ivančicích, druhé místo obsadila Renata Drlíková z restauračního zařízení Hřiště Ivančice. Třetí příčka patří Ireně Pelikánové z Hospody u Cvrčka v Mašovicích.

Vítězky získaly diplomy, finanční odměnu ve výši 5000, 3000 a 1000 korun a postoupily do celostátního finále v Praze. Spolu s nimi se finále Hvězdy výčepu 2011 účastní i soutěžící, kteří skončili na dalších sedmi místech za nimi.

Finále rozhodne

Rozhodující finále, v němž absolutní vítěz obdrží prestižní titul Hvězda výčepu 2011, zájezd do Amsterodamu a finanční odměnu ve výši 30.000 korun pro sebe a dalších 30.000 korun pro provozovnu, se koná dnes, ve středu 20. dubna, v restauraci Lidový dům V Praze-Kbelích. Výsledky finále přineseme na Alkoholia.cz.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Soutěž Hvězda výčepu 2011 zamířila do finále”

  1. […] Čtěte také: Profesionálové z restaurací začali bojovat o titul Hvězda výčepu Profesionálové z restaurací pokračují v bojích o titul Hvězda výčepu Soutěž Hvězda výčepu 2011 zamířila do finále […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.