Cidery Fizz k dostání v příchutích hruška, borůvka a jahoda

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Cidery Fizz

Na českém trhu nedávno představené „cidery“ Fizz chutnají. Jedná se o alkoholické nápoje typu cider. Zatímco ale originální cider je vyráběn z jablečného moštu bez další ovocné příchuti, cidery Fizz naopak zaujmou netradičními chutěmi: hruškou, borůvkou a jahodou. Prodávají se ve stylových 0,5l plechovkách a obsahují 4,7 obj. alkoholu.

Čtěte také: Cider už si k nám našel cestu

Jemné, že alkohol téměř necítíte

Jedinečná chuť je hlavním důvodem, proč je mnoho lidí hned po prvním ochutnání velmi dobře hodnotí. „Na cidery Fizz máme výborné ohlasy. Překvapivě chutnají jak pivařům, tak například i ženám, které dávají přednost lehčím alkoholickým nápojům. Opravdu chutnali snad úplně každému, kdo je ozkusil“ uvedl Josef Káles z internetového obchodu Alkoobchod, který nápoje také nabízí.

„Pokud Fizz pijete, cítíte pouze ovocnou chuť a téměř žádný alkohol. Rozhodně byste nehádali, že má stejný objem alkoholu jako např. klasické pivní ležáky. To může být ale zároveň zrádné, pokud jich vypijete více,“ dodal s úsměvem Káles.

Specialita v originálním balení

Cidery Fizz jsou estonského původu a jedná se spíše o luxusnější pití, na což poukazuje i jeho obal. „Sundejte vrchní hliníkovou fólii cideru FIZZ a uvidíte nádherně čisté víko. Poté můžete pít přímo z plechovky, aniž byste museli mít strach z jakýchkoliv nečistot,“ navádí oficiální text distributora nápoje. Půllitrové plechovky jsou k dostání v cenové relaci přibližně 35 Kč (k listopadu 2020).

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


3 Replies to “Cidery Fizz k dostání v příchutích hruška, borůvka a jahoda”

  1. […] Čtěte také: Nové cidery Fizz sklízí úspěch. K dostání jsou ve třech příchutích ▼ INZERCE […]

  2. […] Čtěte také: Nové cidery Fizz sklízí úspěch. K dostání jsou ve třech příchutích […]

  3. […] Čtěte také: Nové cidery Fizz sklízí úspěch. K dostání jsou ve třech příchutích […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.