Ostravar slaví 115. narozeniny. Do hospod poslal 200 sudů piva zdarma

Pivovar Ostravar, který za svou existenci uvařil více než 7 miliard půllitr, si ve středu 24. října připomíná 115 let od svého založení. Tak bohatou historií a tradicí se už dnes…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Pivovar Ostravar v roce 1923

Areál pivovaru Ostravar v roce 1923

Pivovar Ostravar, který za svou existenci uvařil více než 7 miliard půllitrů piva, si ve středu 24. října připomíná 115 let od svého založení.

„Tak bohatou historií a tradicí se už dnes v Moravskoslezském kraji může pochlubit málokdo,“ uvedl v této souvislosti Zdeněk Lux, výrobní ředitel společnosti Pivovary Staropramen, mateřské společnosti ostravského pivovaru.

Čtěte také: Pivo se v Ostravaru vaří již 115 let. Jaká je jeho historie?

Výroční speciál Ostravar STO15° chutná

K oslavě narozenin uvařil Ostravar pro své příznivce další várku výročního speciálu Ostravar STO15°. Poprvé uvařil Ostravar patnáctistupňové narozeninové pivo letos na jaře a pivo se setkalo s velmi pozitivním ohlasem. Čtěte také: Ostravarský pivní speciál STO15° má úspěch. Pivovar navařil další várku

„Se stopatnáctkou jsme se opravdu trefili do chuti našich spotřebitelů, což rozhodně nebylo nic jednoduchého, protože jak víme, místní pivaři jsou velmi nároční. Stopatnáctka jim ale zachutnala natolik, že jsme od jara slýchali prosby, abychom ji letos ještě jednou uvařili,“ řekla manažerka značky Ostravar Zuzana Cieciotková. „Vyslyšeli jsme tedy tato přání a u příležitosti našeho výročí jsme připravili druhou várku stopatnáctky.“

Ostravar STO15° na čepu až do konce roku

Podle Zuzany Cieciotkové bude výroční speciál ve většině ostravarských hospod na čepu až do konce roku. Navíc ve středu 24. října výčepní čepují stopatnáctku v nejlepších hospodách zdarma. „Do vybraných hospod k oslavě narozenin totiž posíláme pro naše příznivce 200 sudů, aby si s námi mohli připít na 115. narozeniny. Sudy budeme narážet najednou, a to v 18. hodin,“ dodala Ciecotková.

Kromě výročního piva připravil Ostravar pro své příznivce v rámci narozeninových oslav soutěže, které budou probíhat v hospodách i na Facebooku, speciální narozeninové noviny, narozeninovou exkurzi a pivovarskou školu. Mottem narozeninových oslav je slogan „115 let zkušeností ničím nenahradíš“.

Čtěte také: Ostravar rekonstruuje pivovar. Za 50 milionů korun

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Ostravar slaví 115. narozeniny. Do hospod poslal 200 sudů piva zdarma”

  1. […] Čtěte také: Ostravar slaví 115. narozeniny. Do hospod poslal 200 sudů piva zdarma […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.